Gizlilik Politikaları

KrediKartlari.com.tr (Gizlilik politikaları aydınlatma ve bilgi metni tamamında Kredi Kartları adı kullanılarak anılacaktır) internet sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızın tamamı; bu sayfada yer alan gizlilik politikaları şartlarının tamamını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

1- Kredi Kartları bilgi sitemizde, kullanıcıların yaptığı yorumlar, yorumlardaki ad soyad bilgileri, e-Posta adresi, telefon numarası ve internet sitesi gibi kişiyi doğrudan veya dolaylı olarak tanımlamak için kullanılan bilgiler, kişinin kişisel bilgileri olarak kabul edilecektir ve politikalarımızda “Kişisel Bilgiler” olarak anılacaktır.

2- Kredi Kartları yönetimi; bu internet sitesini kullanan ve yorum yapan kullanıcıların kişisel bilgilerini bu Gizlilik Politikaları ile belirlenen esaslar haricinde kullanmayacak, kullanıcıların rızası olmadan, üçüncü şahıslarla hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır.

3- Kredi Kartları; ziyaretçilerin kişisel ve gizli bilgilerini korumak amacıyla birçok farklı önlem almaktadır. İnternet sitemiz üzerinde kullanıcıların kişisel bilgilerini saklamak amacıyla ilave yazılım veya programlar kullanılabilir.

Tüm bu önlemlerimize rağmen; internet sitemize ve/veya sistemlerimize yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi ve üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda; Kredi Kartları, sorumluluk kabul etmemektedir.

4- Kredi Kartları internet sitemizi ziyaret eden bir kullanıcının, yorum göndermiş olan veya sitede gezinen herhangi bir başka kullanıcının kişisel bilgilerine ulaşması veya hesabı ele geçirmesi mümkün değildir.

Yorum yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgileri değiştirmek isterseniz; iletişim sayfasını(https://kredikartlari.com.tr/iletisim kullanarak e-Posta yoluyla bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

5- Yalnızca idari kurumlar tarafından gelen yazı ve talepler ile yine Gizlilik Politikaları metninin belirlemiş olduğu şartlar altında, tamamen yasalara uygun olarak, kişisel bilgiler adli makamlar ile paylaşılabilir. Adli ve yasal makamların bu bilgileri talep etme hakkı her zaman için vardır.

6- Kredi Kartları üzerinde yer alan içeriklerin tamamı, bir ya da bir kaç kaynak birden kullanılarak oluşturulmuştur. İnternet sitemiz içerisinde okuyacağınız bilgilerin kesin doğruluğu konusun da Kredi Kartları hiçbir garanti sunmamaktadır.

7- Kredi Kartları üzerinde yayınlanmış hiçbir makale, yazı, doküman, görsel ve medya içerikleri tavsiye niteliği taşımaz. İnternet sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriklerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi olarak kullanılması önerilmez.

8- Kredi Kartları platformunda yer alan makale, doküman ve görseller üzerinde hak iddia eden kişiler; kanıtları ve belgeleri ile beraber iletişim sayfamızdan yöneticilere ulaşım sağlayabilir, içeriğin yayından kaldırılması için talepte bulunabilir.

9- Kredi Kartları internet sitesine ilk girişiniz esnasında; bilgisayarınıza sizi ayrı kılacak küçük bir çerez(cookie) bilgisi gönderir. Birçok ağ kümesinde olan bu uygulamamız sayesinde; sayfaları daha hızlı dolaşır ve bazı form ile bölümlere girdiğiniz bilgileri yeniden girmek zorunda kalmazsınız.

10- Şuan okumakta olduğunuz Gizlilik Politikaları dahil olmak üzere; site içeriğinde bir çok konuda değişiklik hakkımız saklıdır. Gerekli görülmesi durumunda Kredi Kartları üzerinde yer alan herhangi bir içerik değiştirilir ve bu içerik değişimi herkese açık bir şekilde yapılır.

11- 5816 sayılı ATATÜRK ALEYHİNE İŞLENEN SUÇLAR HAKKINDA KANUN gereğince, Kredi Kartları üzerinde makale içeriği ve makalelere yapılan yorumlarda ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK hakkında toplum vicdanına sığmayacak ve kanunlara aykırı hiçbir mesaj gönderilemez.

Gizlilik Politikaları Alt Yapı ve Verimerkezi Hakkında

12- Kredi Kartları, yer sağlayıcı olarak; CSA Digital ile çalışmaktadır. Kendilerinin resmî internet sitesi https://csadigital.com.tr/ adresidir.

13- Kredi Kartları, alt yapı olarak Almanya lokasyonlu veri merkezleri ile çalışmaktadır. Bu alt yapı hizmeti, 12. madde içerisinde yer alan CSA Digital tarafından sağlanır.

14- Kredi Kartları bilgi ve haber sitemiz içerisinde WordPress(https://wordpress.org) alt yapısıyla beraber GeneratePress(https://generatepress.com/) teması kullanılır.

Bu tema içerisinde yer alan düzenlemeler ve CSS değişiklikleri ise web sitemiz için özel olarak kodlanmıştır.

15- İletişim sayfasında bir problem olması durumunda, bilgi[at]kredikartlari.com.tr adresini kullanarak bizimle direkt iletişim sağlayabilirsiniz.

Gizlilik Politikaları sayfası son güncelleme tarihi: 04.02.2023