Hakkımızda

Kredi Kartları internet sitemiz, 29 Haziran 2022 tarihinde açılmış olup, temel vizyon olarak; kredi kartları ve kartların kullanım alanları gibi konu başlıklarında sorunların çözümlerini sunmayı amaçlayan; bir bilgi platformu olmayı hedeflemektedir.

Kredi kartları sorunları, bonus puanları ve üye iş yerleri gibi bir çok farklı başlıklar, yine sitemizin ana kategorileri arasında yer almaktadır.

Kredi kartları konularıyla beraber; banka kartları başlıkları için yine açıklayıcı anlatım ve temel problemlerin çözümleri, internet sitemizin konu maddeleri arasında yer alır.

Genel Bankacılık konularının tamamı yerine, sadece birkaç temel bölüme yönlenerek, bu alanda en iyi sonuçları sunmak; temel yayıncılık politikalarımızı oluşturmaktadır.

Kredikartlari.com.tr internet sitesi; hiçbir banka ve resmî kuruma bağlı olmayan özel bir şahıs sitesidir. Anlaşmalı olduğumuz ve sponsor reklamlar içeren yazı, görseller ve videolar; internet sitemizde yer almamaktadır.

Bu tür sponsorluk reklam anlaşmaları yapılması halinde; ilgili içerikte ziyaretçilerimizin rahatlıkla okuyabilecekleri bir uyarı metni mutlaka yer alacaktır.

Kredikartlari.com.tr internet sitemiz; şeffaf ve doğru bilgi yol haritasını benimsediği için, okumakta olduğunuz yazı ve makaleler ile, görmüş olduğunuz görsel içeriklerin kaynakları mutlaka ilgili sayfada belirtilmektedir. Ayrıca Gizlilik Sözleşmesi metnimiz içeriğinde, yine sık tercih ettiğimiz kaynaklar detaylarıyla açıklanmıştır.

İçerikler Hakkında

İnternet sitemiz bilgi ve haber sitesi olması sebebiyle, yatırım tavsiyesi içeren konu ve görüşlere asla yer vermemektedir. Burada görmüş olduğunuz içeriklerin tamamı ya da bir kısmı; belli kaynaklardan derlenen bilgiler ile oluşturulmaktadır.

Bilginin doğruluğu zamana bağlı bir kavram olduğundan ötürü, içeriklerimiz sık sık alanında uzman olan editör ekiplerimiz tarafından kontrol edilip güncellenmektedir.

Makale içerisinde sunmuş olduğumuz videolu anlatımları YouTube üzerinden temin ederken, konu görselleri için Adobe Stock ve Canva tercih edilmektedir.

KrediKartları.com.tr; hazır ve alıntı kopya içerikleri bünyesinde bulundurmamaktadır. Temel yasa maddeleri dışında, Kredi Kartları üzerinde görmüş olduğunuz içeriklerin tamamı özgün ve detaylı araştırmalar ile hazırlanmaktadır.

Bu içerikler hazırlanırken, sunmuş olduğumuz bilgilerin doğru olması adına, bir çok farklı kaynak üzerinden teyit işlemleri ayrıca yapılmaktadır.

Yararlı Bağlantılar

Kredikartlari.com.tr internet sitesi bünyesinde yararlanabileceğiniz özel ek sayfalar ve gizlilik sözleşmeleri bulunmaktadır. Bu bağlantılara alt kısımda listelediğimiz butonları kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Google Haberler bağlantısına tıklayarak en güncel içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.