İletişim

Bizimle iletişime geçmek için, alt kısımda yer alan e-Posta adresini kullanabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz e-Postalar, yoğunluk durumlarına bağlı olarak en geç 3 iş günü içerisinde yanıtlanmaktadır.

Reklam ve Sponsorluk çalışmaları konularında iletişime geçmek için; dilerseniz aktif GSM numaranızı, e-Posta içeriklerinize ilave edebilirsiniz. Kurumsal anlamda reklam ve tanıtım çalışmaları GSM, WhatsApp ya da taleplere bağlı olarak e-Posta yazışmaları ile yürütülmektedir.

E-Posta Adresimiz: bilgi[at]kredikartlari.com.tr

Telif Hakları İhlali Hakkında İletişim

Kredikartlari.com.tr, telif hakları konusunda çok titiz çalışmalar yürütmektedir. İnternet sitemizde yer alan yazı, görseller veya medya içeriklerinden bir ya da bir kaçının telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bizlere bu konuda bilgi verebilirsiniz.

Hukuk departmanımız tarafından haklı görülen tüm talepler işleme alınacaktır ve ilgili içerik metin ve görselleri web sitemizden en kısa süre içerisinde kaldırılacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kurumsal kimliğimiz ve hakkımızda diğer detaylar ile gizlilik politikaları gibi yararlı sayfalara, alt kısımda yer alan butonları kullanarak ulaşabilirsiniz.