13 Temmuz 2024 Cumartesi
DOLAR 33.04 ₺
EURO 36.02 ₺
STERLIN 42.99 ₺
ALTIN 2,559.61 ₺
BTC 57,930.90 $
ETH 3,135.62 $
BİST 11,064.85

Enjin Coin Nedir? Geleceği Var Mı?

Blog
Yayınlama: 2 Mart 2023 Perşembe 02:19 Kaynak: Haber Merkezi Editör: Emircan S.

Enjin Coin Nedir? Geleceği Var Mı?

[caption id="attachment_1739" align="alignnone" width="641"]Enjin Coin Nedir? Geleceği Var Mı? Enjin Coin Nedir? Geleceği Var Mı?[/caption]   Enjin Coin (ENJ), Ethereum blok zincirinde alınıp satılan bir ERC-20 belirtecidir ve temelindeki Enjin teknolojisi; NFT'ler, oyunlar ve diğer dağıtılmış uygulamalar için kullanılan bir ekosisteme güç sağlar. Enjin'in arkasındaki şirket, tümü Enjin Coin etrafında inşa edilmiş bir pazar yeri, cüzdan ve geliştirici platformu dahil olmak üzere, çeşitli Blockchain ürünleri işletiyor. Enjin ve onu nasıl satın alıp dijital işlemler için kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için, makalemizi okumaya devam edin. Enjin Coin Nedir? [caption id="attachment_1736" align="alignnone" width="640"]Enjin Coin Nedir Geleceği Var Mı Enjin Coin Nedir Geleceği Var Mı[/caption]  

Enjin Coin Nedir?

Enjin, 2017 yılında Enjin şirketi tarafından başlatılan bir kripto para birimidir. 1 Enjin Coin, ERC-20 uyumlu bir jetondur. Yani bir Ethereum cüzdanı kullanarak, gönderip alabilirsiniz. Ancak Enjin'in arkasındaki teknoloji, bu para birimini işlemekten çok daha fazlasını yapar. Enjin, oyunlarla entegre olacak şekilde tasarlanmıştır; Enjin Coin'i para birimi olarak kullanabilirsiniz. NFT'leri satın almak, satmak ve takas etmek için de Enjin cüzdanını kullanabilirsiniz. Örneğin, MMORPG oyuncuları, birden fazla oyunda kullanılabilen ve çevrimiçi bir pazarda kolayca takas edilebilen veya satılabilen bir öğeyi Enjin olarak satın alabilirler. Enjin'in arkasındaki şirket Singapur merkezlidir ve Enjin platformunda kendi çözümlerini uygulamak için, farklı şirketlerle birlikte çalışır.

Enjin Coin’in Özellikleri

Birçok kripto para birimi, işlem yapmak veya değer tutmak için bir dolar veya altın tuğlaya benzer bir şekilde kullanılan basit bir para birimidir. Enjin Coin benzer şekilde takas edilebilir. Ancak platformundaki oyunlar, NFT'ler ve diğer varlıklar ve uygulamalar için, daha farklı bir kullanım senaryosuna sahiptir. Enjin Coin Nedir? Enjin pazarında satışa sunulan ürünler, Lost Relics ve Spirit Clash gibi oyunlarda kullanılabilir. Öğeleri diğer oyunculara aktarmak için ENJ'ye ihtiyacınız olacak. Bu onları, yerleşik bir kullanımı olmayan Dogecoin gibi bazı rakip para birimlerinden daha uygun hale getirir.

Enjin Madenciliği Yapılabilir Mi?

Kendi blok zincirinde çalışmadığı için, doğrudan Enjin coin madenciliği yapmanın bir yöntemi yoktur. Bu, Ethereum blok zincirindeki bir para birimidir. Bu nedenle Ethereum madencileri, Enjin'i güvence altına almak ve güçlendirmek için çalışır. Not; Enjin, NFT'lere dönüştürülebilir. Bu bazen karmaşık bir hal alabilir. Ancak gerçekten NFT'lere ve oyunlara ilgi duyuyorsanız, Enjin coin aradıklarınızı size verebilir. Enjin Coin Nedir? [caption id="attachment_1735" align="alignnone" width="640"]Enjin Coin Nedir Geleceği Var Mı Enjin Coin Nedir Geleceği Var Mı[/caption]

Enjin Coin Nasıl Satın Alınır?

Enjin, tüm kripto para borsalarında mevcut değildir. Ancak Coinbase, Binance, Gemini ve Kraken gibi iyi bilinen borsalarda mevcuttur.

Enjin Nerelerde Saklanır?

ENJ'yi tutmak için ERC-20 belirteçleriyle uyumlu bir Ethereum cüzdanına ihtiyacınız olacak. Mevcut bir takas hesabı, yazılım cüzdanı veya donanım cüzdanı kullanıyorsanız, muhtemelen bu tür kripto para birimini destekleyecektir. Ancak hataların büyük olasılıkla düzeltilemeyeceği için, göndermeden önce iki kez kontrol edin. İsteğe bağlı olarak, mobil cihazlar için bir yazılım cüzdanı olan Enjin Blockchain Wallet'ı kullanabilirsiniz. Enjin cüzdanı, hem kripto para varlıkları hem de NFT'ler için optimize edilmiştir; bu, Enjin Marketplace'te bulunan oyun NFT'leri ile ilgileniyorsanız oldukça kullanışlıdır.

Enjin Coin İşlem Süreleri Ne Kadar?

Enjin için işlem süreleri, Ethereum ağındaki yoğunluğa göre değişecektir. Kraken'e göre Enjin Coin işlemlerinin tamamlanması, ortalama beş dakika sürüyor ve 20 onay gerektiriyor.

Enjin Coin Transfer Ücretleri Ne Kadar?

Bir ERC-20 belirteci olarak Enjin işlemleri, Ethereum tarafından ücretlendirilir. İşleminizin zamanlamasına ve boyutuna bağlı olarak, fiyatları büyük ölçüde değişebilir. [caption id="attachment_1738" align="alignnone" width="640"]Enjin Coin Nedir Geleceği Var Mı Enjin Coin Nedir Geleceği Var Mı[/caption]

Enjin Coin Geleceği Var Mı?

Enjin Network

oyun platformu 2009 yılında piyasaya sürüldü ve 20 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Enjin Coin, fonları blockchain platformu gelişimini artırmak için kullanan Enjin için, 18,9 milyon dolar toplayan bir madeni para arzı aracılığıyla başlatıldı. Zaman içinde geldiği noktada, Kripto para borsası içerisindeki yerini daha da sağlamlaştıracağını söyleyebiliriz. Dolayısıyla Enjin Coin’in geleceği oldukça parlaktır.

Enjin Coin Ne projesi?

Blockchain ağı üzerine inşa edilmiş ve Blockchain'i video oyun dünyasına taşımayı amaçlayan bir projedir. Kripto para borsalarında, ENJ ismiyle işlem yapılmaktadır. 2009 yılında Maxim Blagov ve Witek Radomski tarafından kurulmuştur.

Enjin Metaverse mi?

Metaverse Coin ve Metaverse tokenleri listesinde bulunduğu için, bir Metaverse olduğunu söyleyebiliriz.

Enjin Coin Arzı Sınırlı mı?

Her ne kadar yüksek miktarda bir halka arza sahip olsa da, yine de 1 Milyar $ ile sınırlıdır.

Enjin NFT mi?

Enjin coin, oyunlarda ve oyun platformlarında kullanılan bir dijital para birimi ve projenin yerel kripto para birimidir. Enjin, Polkadot'un ekosistemi üzerine inşa edilmiş bir NFT platformu olan, Efinity projesi ile de tanınmaktadır  

İlk Yorumu Sen Yaz
code